ul. Mrągowska 78/2

54-111 Wrocław

 

ksiegowa.lutynia@gmail.com

tel. 531 722 521

Rzepka Sp. z o.o.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

NIP: 9131621440

Created with WebWaveCMS

kredyt

leasing

 Jesteśmy specjalistami w swojej branży. Przemawia za nami pasja, doświadczenie oraz jakość wykonywanych usług.

O nas

Ksi

Księgowość jest naszą pasją... w pełni tego słowa znaczeniu

 

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Księgowość jest naszą pasją... w pełni tego słowa znaczeniu

Powrót

+48 531 722 521

LAW & ORDER

 

+48 531 722 521


Czy wiesz, że że oprócz usług księgowych, możemy wspomóc również Twój biznes  w postaci szybszego sfinansowania leasingu cy kredytu?
Jesteśmy firmą rodzinną, o czym świadczy możliwość posługiwania się zastrzeżonym znakiem - drzewko "Firma rodzinna".  Firma Rodzinna to marketingowy wyróżnik produktów oraz usług, pochodzących wyłącznie od firm rodzinnych, który został stworzony przez Fundację Firm Rodzinnych.
www.ffr.pl


Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, to najstarsza i największa polska organizacja, skupiająca przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z finansami i rachunkowością. Natomiast sam zawód księgowego, to zawód zaufania publicznego. Od jego rzetelnego i etycznego wykonywania, zależy bezpieczeństwo obrotu gospodarczego. Dlatego niezwykle ważne jest, aby osoby go wykonujące posiadały wysokie kwalifikacje księgowe, doświadczenie zawodowe i etycznie postępowały.
Jako członkowie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, odznaczamy się najwyższą jakością kompetencjami oraz postępujemy zgodnie ze standardami etyki zawodowej w rachunkowości. Posiadamy Certyfikat Eksperta Usług Księgowych oraz Certyfikat Dyplomowanego Księgowego. Żeby utrzymać oba tytuły, jesteśmy zobligowani do corocznego ustawicznego doskonalenia zawodowego.
Dyplomowany Księgowy - Sylwia Rzepka nr. w rejestrze: 998
www.skwp.pl
Staramy się mocno wspierać organizacje pozarządowe, tj. fundacje, stowarzyszenia, kluby sportowe, czy koła gospodyń wiejskich. Dla tych organizacji, co roku organizujemy nieodpłatne szkolenia ze sprawozdawczości finansowej.
Aby wspomóc podmioty NGO jeszcze bardziej, przystąpiliśmy do Sieci Doradców Lokalnych, stworzoną przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, w ramach programu „Fimango – zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych”. Celem Programu jest stworzenie lokalnym organizacjom pozarządowym z całej Polski, dostępu do wysokiej jakości szkoleń i poradnictwa, na temat szeroko pojętego zarządzania finansami oraz księgowości.
Aktualną mapę Sieci Doradców Lokalnych, znajdziecie Państwo pod linkiem: https://frso.pl/doradcy-lokalni/. My zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe z Dolnego Śląska, do bezpłatnych konsultacji w zakresie księgowości i sprawozdawczości finansowej, kadr oraz płac, tworzeniu polityki rachunkowości oraz planu kont (w tym pod dotację z Unii Europejskiej) oraz rozliczaniu dotacji w systemie SL2014.
www.frso.pl
Zgodnie z art. 76h ust.1 ustawy o rachunkowości, posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC, od wykonywania czynności składających się na prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Aby zapewnić Twojej firmie jak największą ochronę danych, pracujemy na wysokiej klasy systemie Sage Symfonia.

Internetowa Telewizja Dolnego Śląska DTV24 powstała w 2014 roku, z inicjatywy redaktor Marii Nawrot, która jest Prezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy i Wydawców.
DTV24 posiada swoich korespondentów w Londynie, Irlandii, USA oraz w Wiesbaden w Niemczech.  Współpracuje ona ściśle z Internetowymi telewizjami polonijnymi w Niemczech i krajach Beneluxu oraz posiada swoją redakcję w Berlinie.
Od 2019 roku, wspólnie z Internetową Telewizją Dolnego Śląska, realizujemy program informująco-edukacyjny dla księgowych i przedsiębiorców "Podatki Info". W 2020 roku, na stałe do emisji wprowadziliśmy również "Przegląd prasy ekonomicznej".
www.dtv24.pl